20 stycznia 2018
BIESZCZADZKIE SPOTKANIE OPŁATKOWE

20 stycznia br. w sali Bieszczadzkiego Muzeum w Ustrzykach Dolnych odbył się I Bieszczadzki Opłatek zorganizowany przez Starostwo Powiatowe z udziałem Marszałka Semu RP pana Marka Kuchcińskiego i Posła na Sejm RP pana Bogdana Rzońcy, przedstawicieli bieszczadzkich samorządów, księży bieszczadzkich parafii, zakładów pracy, stowarzyszeń i fundacji.
Spotkanie uświetnili wykonaniem kolęd i pastorałek nasza parafialna scholka dziecięca oraz diakonia muzyczna. Należy dodać, że po tym występie nasze grupy udały się na przegląd kolęd i pastorałek do parafii św. Józefa Robotnika.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone