17 listopada 2013
DZIEŃ USTRZYCKI W ŻOŁYNI

zolynia

W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy parafian w Żołyni. Motywem głównym wyjazdu była prośba o pomoc materialną w dziele renowacji i rozbudowy naszego kościoła w Ustrzykach. Uczestniczyliśmy w kilku Mszach św., podczas których ks. Adam wygłosił homilię, wyrażając wdzięczność tamtejszej społeczności parafialnej za ich hojność natomiast  schola działająca przy naszej parafii ubogaciła śpiewem odprawianą liturgie. Po każdej mszy świetej była okazja na krótka prezentację naszych wokalnych możliwości.

Na ręce Księdza Proboszcza Staniława Cebuli i wszystkich parafian za ich wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone