22 kwietnia 2016
finałowy etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej

Dnia 22 kwietnia 2016 r. odbył się w Zespole Szkół nr 1 w Ustrzykach Dolnych finałowy etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej.Wzięło w nim udział niemal 30 uczniów ze szkół z Ustjanowej, Lutowisk, Wojtkowej oraz z ZSP1 i ZSP2 NSS. Uczniowie wykazali się wysokim poziomem przygotowania do recytacji. Jury w składzie: p. Halina Wolska- Leń, p. Barbara Wójcik i Ks. Adam Mazurek ostatecznie wyłoniło Laureatów i przyznało wyróżnienia. Oto wyniki: W kategorii kl. I-III: Witold Pełdiak z Lutowisk I miejsce, Wiktoria Jamróz Wojtkowej II miejsce, Julia Włodarczyk z Wojtkowej III miejsce oraz wyróżnienie dla Jana Walaska i Hanny Radacz z ZSP 2 oraz Zofii Osieckiej z Lutowisk. W kategorii kl. IV-VI: Emilia Pankiewicz z Ustjanowej I miejsce, Roksana Wilczak Z ZSP1 II miejsce, Weronika Pitera z ZSP1 III miejsce oraz wyróżnienie dla Zuzanny Selwy z Ustjanowej, Sary Pawełek z Lutowisk i Marcjanny Potaczały z ZSP 2.

Oczywiście podziękowania należą się wszystkim nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu, a nierzadko również rodzicom. Uczestnicy konkursu i goście mieli również okazję obejrzeć inscenizację przygotowaną przez P. Bożenę Hejnowicz wraz z uczniami gimnazjum o Patronie szkoły- Mikołaju Koperniku. (S. Aleksandra)

GALERIA …

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone