9 października 2016
PIELGRZYMKA MŁODZIEŻY DO ARCHIKATEDRY

dsc_0058Dnia 9 października młodzież z dekanatu Ustrzyckiego pod opieką księdza Rafała, uczestniczyła w corocznej pielgrzymce do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. Tegoroczne pielgrzymowanie pod hasłem „Bądźcie świadkami miłosierdzia” miało wymiar wielkiego dziękczynienia za Światowe Dni Młodzieży w Polsce. Mszy świętej koncelebrowanej przewodniczył ks. Abp Adam Szal. Pod koniec Eucharystii przekazał młodzieży zapaloną święcę – symbol Chrystusa zaś delegacja młodzieży z Ustrzyk Dolnych przyjęła Krzyż Spotkań Młodych Archidiecezji Przemyskiej.
Już dzisiaj zapraszamy młodzież z Archidiecezji do Ustrzyk Dolnych, aby w dniach od 7 do 9 kwietnia przyszłego roku wspólnie dzielić się darem wiary podczas trzydniowej celebracji Niedzieli Palmowej.
Módlmy się o głębokie i pełne wiary przeżycie tego spotkania.

zdjęcia z pielgrzymki na stronie www.przemyska.pl

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone