5 marca 2024
INAUGURUJĄCE SPOTKANIE RADY DUSZPASTERSKIEJ

Ja … przyrzekam Bogu Wszechmogącemu, w Trójcy Świętej Jedynemu, że powierzoną mi funkcję członka Rady Duszpasterskiej parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach , będę spełniał według najlepszej woli, zgodnie z moim sumieniem i przepisami prawa kościelnego Tak mi dopomóż Bóg!”

Takie słowa przyrzeczenia wypowiedzieli nowi członkowie Rady Duszpasterskiej w obecności ks. Jacka Dżonia, proboszcza parafii oraz ks. Romana Szczupaka, dziekana dekanatu Ustrzyki Dolne.

5 marca br. odbyło się pierwsze spotkanie nowo powołanej Rady Duszpasterskiej. Podczas inaugurującego posiedzenia członkowie rady złożyli przyrzeczenie. Rada duszpasterska w parafii jest płaszczyzną dialogu, współpracy i współodpowiedzialności za Kościół.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone