12 października 2013
Warto przyjść, zobaczyć, posłuchać…

 

logo_pl

 

INFORMACJA DLA MŁODZIEŻY NASZEJ PARAFII I DEKANATU USTRZYCKIEGO

 

Od I Niedzieli Adwentu do końca kwietnia w Parafii NMP Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych trwają zapisy na GRUPOWY WYJAZD i uczestnictwo w Światowych Dniach Młodzieży – KRAKÓW 2016Spotkanie Młodzieży z całego świata trwać będzie od 20 do 31 lipca 2016 roku w Krakowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu, a szczególnie młodzież szkół średnich oraz akademicką. Przygotowania do wyjazdu odbywają się w ramach piątkowych spotkań młodzieżowych OAZY i KSMu parafii NMP Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych.

 

Więcej informacji u ks. Adama Mazurka (tel. 668481358), na plakatach oraz stronach internetowych: www.krakow2016.com ; www.przemyska.pl/sdm-krakow-2016-zapisy lub www.parafianmp-ustrzyki.pl

 

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: parafianmp.ustrzyki gmail.com

www.parafianmpustrzyki.pl © 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone