9 stycznia 2018
JASEŁKA W USTRZYCKIM DOMU KULTURY

9. stycznia br. w Ustrzyckim Domu Kultury mieliśmy okazję obejrzeć Jasełka w wykonaniu młodzieży niesłyszącej i słabosłyszącej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Przemyśla. Przed inscenizacją szkołę zaprezentował Pan Dyrektor Zbigniew Berestecki, który przybył wraz kilkoma nauczycielami, w tym z s. Ambrozją Lasek – reżyserem sztuki, byłym pracownikiem Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych, a jednocześnie w parafii NMP Królowej Polski.

Szkolne Koło Caritas w ramach posługi wolontariatu podjęło gości zapewniając życzliwą, przyjazną atmosferę i radosną zabawę.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone