19 czerwca 2014
„JEDNEGO SERCA, JEDNEGO DUCHA” – USTRZYCZANIE W RZESZOWIE

srock„Jednego Serca, Jednego Ducha” to tytuł koncertu ewangelizacyjnego, który już tradycyjnie odbywa się w dzień Bożego Ciała na rzeszowskich błoniach. Powyższe hasło koncertu wprowadza w ideę spotkania w Rzeszowie.

Koncert rozpoczął się o godzinie 19.00 zawiązaniem wspólnoty, poprowadził go znany perkusista Jan Budziaszek. Byli tam obecni również inni znani artyści, którzy nie wstydzą się Jezusa i dają temu świadectwo. Śpiew i modlitwa przeplatana była świadectwami pojedynczych osób, jak i całych rodzin.

Na koncercie obecni byli pasterze rzeszowscy i przemyscy: bp Jan Wątroba, bp. Kazimierz Górny i bp. Stanisław Jamrozek, którzy tuż przez zakończenie koncertu udzielili biskupiego błogosławieństwa również na czas powrotu do domów.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone