28 października 2022
JUBILEUSZ 70 LECIA DZIAŁALNOŚCI BIBLIOTEKI W USTRZYKACH DOLNYCH

28 października br. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Ustrzykach Dolnych obchodziła swoje 70-lecie swojej działalności. Z tej okazji w naszym kościele parafialnym zebrali się pracownicy biblioteki, władze gminne oraz wierni aby dziękować Panu Bogu za ten czas.

Mszy św. przewodniczył ks. prał. Józef Bieniek, proboszcz parafii, który w homilii wskazał na ważną rolę pracowników biblioteki. Padły też słowa podziękowania za ich pracę i życzenia dla pracowników i ich rodzin.

Część oficjalna odbyła się budynku Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. prof. Eugeniusza Wanieka w Ustrzykach Dolnych.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone