6 stycznia 2018
KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK W USTRZYCKIM DOMU KULTURY

Mieszkańcy Ustrzyk Dolnych mieli okazję 6. stycznia wspomóc posługę misji SS. Serafitek w Boliwii i Gabonie. To już tradycja , że z racji Uroczystości Objawienia Pańskiego okazują hojność wobec potrzeb Kościoła w tych krajach składając ofiarę przy kredzie i kadzidle. A młodzież z Ruchu Światło- Życie przygotowała  też na ten cel loterię fantową podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek w Ustrzyckim Domu Kultury. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym sprawiło to sporo radości.

Za wszelki dar serca Siostry Serafitki serdecznie dziękują!

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone