4 stycznia 2015
KONCERT KOLĘD W USTRZYCKIM DOMU KULTURY

TOBIE-MAŁY-PANIEW dniu dzisiejszym, jak na początku każdego Nowego Roku w ustrzyckim Domu Kultury odbył się KONCERT KOLĘD. Tegorocznemu spotkaniu z kolędą towarzyszył tytuł „TOBIE MAŁY PANIE”. To niedzielne popołudnie umilali soliści i zespoły śpiewacze m. inn. Chór z Parafii Św.Józefa Robotnika z Ustrzyk Dolnych, Zespół Bieszczadzkiego Domu z Bandrowa Narodowego, Uczniowie ustrzyckich szkół Zespół BERDO z Ustrzyckiego Domu Kultury oraz nasza parafialna schola. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem poprzedzonym kolędowaniem wszystkich zgromadzonych na sali.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone