22 stycznia 2023
KONCERT KOLĘD W WYKONANIU DZIECIĘCEJ SCHOLII

21.01.2023r. po Mszy św. o godz.18.00 odbyło się wspólne kolędowanie w kościele pw. NMP Królowej Polski. Na pewno rozradowało się Boże Serce dużą obecnością ludzi z całymi rodzinami. Stąd też nasze wspólne kolędowanie było wielką modlitwą za rodziny i za parafie (św.Józefa, Matki Bożej Bieszczadzkiej – Jasień, Narodzenia NMP – Ustianowa, Matki  Bożej Różancowej – Brzegi Dolne) , z których przybyli wierni, aby były silne Bogiem.

Wspólnemu śpiewaniu przewodniczyły rozśpiewane Dzieci Maryi gromadzące się w grupie parafialnej oraz soliści – Dawid, Jadzia, Ela, Roksana, Laura, Zuzia, Weronika, Emilka, Milosz. Śpiewom przewodniczyła grupa rodziców grająca na różnych instrumentach pod kierownictwem p.Jacka i Dawida i przy współpracy z p.Kasią i p.Tomkiem. Krótką historię poszczególnych kolęd przedstawiła p.Irena.

Kolędowanie zakończyło się błogosławieństwem ks.Proboszcza  Józefa Bieńka i kolędą „Przybieżeli do Betlejem pasterze”. Ksiądz Proboszcz podziękował całemu zespołowi grającemu i śpiewającym. Wyraził wielką radość z tego, że w naszej parafii są Dzieci Maryi i schola, która wraz z rodzicami czynnie uczestniczy w niedzielnej Eucharystii o godz.11.00. Zachęcił, aby coraz więcej dzieci włączyło się w grupy parafialne.

Dla tych którzy nie byli, mamy nagrania do odsłuchania poniżej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć jak również do wysłuchania młodych artystów.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone