2 lutego 2014
KONCERT UCZESTNIKÓW MIĘDZYNARODOWEGO FORUM PIANISTYCZNEGO „BIESZCZADY BEZ GRANIC”

MFP
Dzisiaj w naszym kościele po południowej Mszy świętej odbyła się „uczta” dla osób kochających muzykę poważną. W ramach Międzynarodowego Forum Pianistycznego pt: „Bieszczady bez granic” odbył się koncert utworów geniusza epoki baroku J. S. Bacha. W wydarzeniu tym wystąpili uczestnicy sanockich zmagań muzycznych walczący o najcenniejszą nagrodę Złotego Parnasa 2014 oraz Lwowski Kwintet Smyczkowy AKADEMIA. Koncert spotkał się z dużym zainteresowaniem, co zostało wyrażone na zakończenie koncertu gromkimi brawami.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone