1 czerwca 2014
KONCERT W DUCHU DZIĘKCZYNIENIA

02W pierwszy dzień czerwca wybraliśmy się z grupą parafian z Ustrzyk do Sanoka, gdzie przez tamtejszych kapłanów został zorganizowany Koncert Ewangelizacyjny. Był on dobrą okazją do dziękczynienia za niedawną kanonizację Jana Pawła II. Najpierw z kościoła farnego zostały wyprowadzone relikwie św. Jana Pawła II, a następnie w Rynku po wspólnej modlitwie odbył się koncert zespołu LUMEN, śpiewającego muzykę sakralną oraz Orkiestry Kameralnej z Zamościa. W tym wieczornym punkcie programu ewangelizacyjnego wzięła udział Kostarykanka Floribeth Mora Diaz, cudownie uzdrowiona za przyczyną Świętego, która dała świadectwo swojego uzdrowienia z nieuleczalnej choroby. W Rynku ku zaskoczeniu organizatoró zgromadziło się kilka tysięcy osób, którzy nie ukrywali wzruszenia. Na zakończenie o godzinie 21.37 zabiły dzwony wszystkich kościołów i odśpiewano przez wszystkich znaną i bardzo wymowną pieśń „Barka”.

Udział w tym wydarzeniu był dla naszej ustrzyckiej grupy wspaniałą okazją, by podziękować Panu Bogu za dar Świętego Rodaka – Jana Pawła II.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone