24 stycznia 2015
KONCERT PIANISTYCZNY W NASZEJ ŚWIĄTYNI

Dzisiaj w naszym kościele o godzinie 13.15, w ramach MIĘDZYNARODOWEGO FORUM PIANISTYCZNEGO „Bieszczady bez granic” Sanok 2015, odbył się koncert muzyki poważnej. Rok temu prezentowane były dzieła Jana Sebastiana Bacha, geniusza epoki baroku. Tegoroczne spotkania pianistyczne, zostały poświęcone muzyce największego z polskich pianistów Fryderykowi Chopinowi. Przed ustrzycką publicznością wystąpili młodzi artyści, uczestnicy sanockiego forum, prezentując własne interpretacje dzieł Chopina i innych kompozytorów.

Więcej informacji w internecie na stronie: www.forum.interpiano.pl

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone