27 października 2015
Konkurs Piosenki Religijnej – „Bieszczady chwalą Pana”

Od kilku lat w Czarnej odbywa się Konkurs Piosenki Religijnej „Bieszczady chwalą Pana”.  To już tradycja, że i z naszej parafii wyjeżdżają dzieci na ten konkurs. Dzieci pierwsze kroki skierowały na grób śp. Ks. Prałata Andrzeja Majewskiego, który był inicjatorem tego konkursu i pozostał w ich pamięci . Po wspólnej Mszy św. dzieci i młodzież zaprezentowali przygotowane utwory.W tym roku z naszej parafii uczestniczyła w nim duża grupa, której wysiłki włożone w przygotowania zostały docenione i nagrodzone. Najmłodsi uczniowie z kl. I-III wraz z dziećmi z przedszkola należący do Dziecięcej Scholi Parafialnej przy kościele NMP Królowej Polski wrócili z I miejscem, podobnie Dziewczęca Służba Maryjna. Tą samą radością cieszyły się uczennice gimnazjum. Ponadto dziewczęta występowały solo: Ewa Kosiba ( I miejsce), Kinga Matyja i Weronika Pitera ( II miejsce). Warto dodać, że nasi reprezentanci śpiewali przy akompaniamencie Rodziców, za co im serdecznie dziękujemy. W najbliższą środę o 17.30 zapraszamy na ich występ w kościele NMP Królowej Polski. (s. Aleksandra, fot. Artur Maciuk)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone