10 marca 2017
„Kto do nieba pragnie iść” – Młodzieżowa Droga krzyżowa

To już druga w Wielkim Poście Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież działającą w grupach parafialnych. Tego wieczoru, młodzi modlili się o owocne przeżycie Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które po raz pierwszy odbędzie się w naszym miasteczku. Dzięki wspólnym śpiewie i rozważaniach, przygotowanych przez Oazę, wszyscy zbliżyli się do Ukrzyżowanego Chrystusa.

Zapraszamy i zachęcamy młodzież, zwłaszcza przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania,  do uczestnictwa w młodzieżowych Drogach Krzyżowych, które odbywają się w każdy piątek po Mszy Świętej wieczornej.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone