24 stycznia 2015
KULTURALNIE I SPORTOWO, CZYLI MĄDZRZE I ZDROWO

Dzisiaj w ramach projektu pt.: „Działaj lokalnie. Kulturalnie i sportowo, czyli mądrze i zdrowo” w świetlicy BETANIA, działającej przy naszej parafii, odbył się turniej w tenisa stołowego młodzieży zrzeszonej w Liturgicznej Służbie Ołtarza dekanatu Ustrzyki Dolne. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Prezes Fundacji BIESZCZADZKA Lucyna Sobańska, która również ufundowała nagrody. To drugi szczebel eliminacji, w którym brało udział dwunastu lektorów i ministrantów. Mobilizacją dla uczestników obok chęci rywalizowania i dobrej zabawy stały się cenne nagrody. Przed rozdaniem pucharów, nagród i pamiątkowych dyplomów miał miejsce skromny poczęstunek. Każdy z uczestników otrzymał upominek. Zwycięzcą jednak okazał się Dominik Poręba z Krościenka, który otrzymał najcenniejszą nagrodę tego turnieju – tablet. Jako drugi uplasował się Kamil Wytrwał nasz parafianin i lektor, który otrzymał magnetofon z odtwarzaczem na pliki formatu mp3. Trzecie miejsce zajął Dawid Pałys, przedstawiciel LSO z Jasienia, który za zajęcie tak wysokiej lokaty otrzymał komputerowy dysk przenośny. Nagrodę publiczności za wniesioną radość podczas gry otrzymał Jędrzej Pilch również nasz parafianin i ministrant.

Wszystkim uczestnikom zmagań gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych w tej dyscyplinie.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone