15 grudnia 2017
LITURGICZNY OBRZĘD FOSKOWANIA W NASZEJ PARAFII

15 grudnia br. odbył się w naszej parafii obrzęd foskowania młodzieży z oazy. Foska jest symbolem przynależności do wspólnoty Ruchu Światło-Życie założonego przez Sł. B. Ks. F. Blachnickiego. Siedmioro kandydatów przyjęło foskę po przebytej kilkumiesięcznej formacji i uczestnictwie w rekolekacjach oazowych jako wyraz podjęcia dalszej drogi we wspólnocie, która pomaga młodzieży łączyć wiarę z codziennością.  To radosne wydarzenie zakończyło się oczywiście wspólną agapą.

Zapraszamy młodzież, która zechce dołączyć do nas na spotkania w piątki po Mszy Św. o 18 00.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone