23 listopada 2014
LITURGICZNY OBRZĘD FOSKOWANIA

„Ruch Światło i Życie” to wielka grupa młodych ludzi, do których należy również i nasza młodzież. Tworzy ją młodzież z Ustrzyk Dolnych i okolicznych miejscowości. Cieszymy się, że od ostatniej niedzieli grupa ta jest liczniejsza. W niedzielę w naszym kościele, podczas mszy świętej, którą przygotowała młodzież oazowa pod opieką siostry Izabeli, ks. Adam obrzędem liturgicznym włączył nowych kandydatów do grupy. Podczas liturgii obok złożonego przez młodzież przyrzeczenia, nałożenia oznak oazowych, poproszono w specjalnej modlitwie Pana Boga o Jego Błogosławieństwo w czasie oazowej formacji.

Być w grupie oazowej to zaszczyt, ale również bardzo odpowiedzialne zadanie. Tym zadaniem jest życie charyzmatem wspólnoty.

Życzymy nowym oazowiczom wiele łask od Pana, aby na tej drodze nie zawiedli.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone