5 grudnia 2016
Mikołaj w Ustrzyckim szpitalu

Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas  przy ZSP nr 1 wyruszyli na pomoc św. Mikołajowi, który ma wiele pracy w tych dniach. Ich celem były odwiedziny chorych w ustrzyckim szpitalu, ale jak się okazało w drodze doszło do wielu miłych spotkań: spotkane dzieci, uczniowie szkoły, ale i dorośli z uśmiechem przyjmowali „symbolicznego cukierka” wracając do wspomnień z dziecięcych lat. W szpitalu serdecznie przyjął ich personel i pacjenci, ale i w sklepie wszystkim poprawiły się miny na ich  widok.   Jadący samochodami machali do nich i klaksonami wyrażali aprobatę ze spotkania Niebiańskiego Gościa. Aż św. Mikołaj stwierdził: „To miłe sprawiać ludziom radość”. My też możemy być jak św. Mikołaj. Spróbujmy!

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone