2 sierpnia 2016
Młodzież z dekanatu na Światowych Dniach Młodzieży

W dniach 29-31 lipca grupa młodzieży z dekanatu ustrzyckiego pod opieką ks. Adama uczestniczyła w ŚDM – Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Wyjazd stał się okazją, by spojrzeć na Kościół nieco szerzej. Wydarzeniom przewodniczył sam papież Franciszek. Poprzez uczestnictwo we Mszach świętych, licznych celebracjach liturgicznych, katechezach w różnych językach, Forum Młodych, młodzież mogła wyrazić swoją wiarę i miłość do Jezusa. W każdym zakątku Krakowa można było usłyszeć i zobaczyć młodzież z całego świata tańczącą i śpiewającą na cześć Pana. Uczestniczyliśmy również w wydarzeniach centralnych ŚDMu tj. piątkowej Drodze Krzyżowej na krakowskich Błoniach, Czuwaniu w Campusie Miłosierdzia oraz Mszy świętej kończącej spotkanie. Następne Światowe Spotkanie Młodych odbędzie się w Panamie w 2019 roku, na które również jesteśmy zaproszeni.

Radość młodzieży z całego świata na Rynku w Krakowie

Śpiew po katechezie na stadionie CRACOVII prowadzonej przez Prymasa

Wspaniała atmosfera w rynku

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone