13 października 2013
MŁODZIEŻ Z NASZEJ PARAFII W KATEDRZE

mlodziez

W dniu dzisiejszym młodzież naszej parafii i dekanatu odbyła pielgrzymkę do przemyskiej katedry. Głównym motywem wyjazdu było rozpoczęcie nowego roku duszpasterskiego w parafiach archidiecezji. Po Mszy świętej, celebrowanej przez naszego arcybiskupa i zebranych kapłanów młodzież poszczególnych dekanatów otrzymała zapaloną świecę. Symbol ten to zachęta do rozważania i życia słowem Chrystusa. Temu głównemu wydarzeniu towarzyszyły również: spotkanie w Auli Wyższego Seminarium Duchownego oraz Agapa. Naszą blisko dwudziestoosobową grupą opiekowała się siostra Rafaela i ks. Adam.

 

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone