27 maja 2023
MSZA POLSKA” OPUS 5 OTTONA MIECZYSŁAWA ŻUKOWSKIEGO

Staraniem Stowarzyszenia Ośrodek Myśli Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Komańczy, 27 maja 2023 r. w naszej świątyni parafialnej odbył się koncert „Msza Polska” opus 5 Ottona Mieczysława Żukowskiego (wykonanie premierowe) w wykonaniu: Solistów: Jacka Ścibora – tenor i ks. Roberta Kaczorowskiego – baryton i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie pod dyrekcją Tomasza Chmiela w „W hołdzie Prymasowi Tysiąclecia”.

A już jutro zapraszamy do naszego kościoła na Mszę św. o godz. 11, odsłonięcie i poświęcenie pomnika Błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone