18 września 2021
MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNĄ ZA BEATYFIKACJĘ BŁOGOSŁAWIONEGO STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO

Stowarzyszenie Ośrodek Myśli Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Komańczy, przy współudziale Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Józefa w Komańczy oraz Gminy Komańcza i Powiatu Sanockiego zaprasza 26 września na uroczystą Mszę św. Dziękczynną za beatyfikację błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, sprawowaną przez ks. abp Metropolitę Przemyskiego Adama Szala oraz poświęcenie kamienia upamiętniającego to wydarzenie, który stanął przy Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Komańczy.

W ramach uroczystości będzie miał miejsce koncert pieśni Maryjnych w wykonaniu Filharmonii Rzeszowskiej.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: parafianmp.ustrzyki gmail.com

www.parafianmpustrzyki.pl © 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone

stat4u