28 maja 2015
NAWIEDZENIE ZNAKÓW ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY W PRZEMYŚLU

logo_pl
W roku 2016 w naszej ojczyźnie odbędzie się Światowe Spotkanie Młodych z Ojcem Świętym Franciszkiem. W duchowe przygotowanie do tego wydarzenia wpisane jest Nawiedzenie Znaków Światowych Dni Młodzieży: Krzyża Młodych i Ikony Matki Bożej, które pielgrzymują po całej Polsce. Przygotowując się do tych wielkich wydarzeń,  młodzież z naszej parafii uczestniczyła w uroczystości Nawiedzenia Znaków Światowych Dni Młodych w Przemyślu dnia 24.05 2015 r.

 

Na program nawiedzenia złożyło się: Msza święta rozpoczynająca „Marsz dla życia i Rodziny”, koncert Diakoni Muzycznej, Taniec Uwielbienia, adoracja Świętych Znaków, wyznanie świadków wiary.  (S. Izabella)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone