4 stycznia 2015
„NIEDZIELA SEMINARYJNA” W NASZEJ PARAFII

wsd przemyslW ramach przygotowania do posługi kapłańskiej, klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu w dniu dzisiejszym odwiedzają wybrana parafię archidiecezji. Pod hasłem „Niedzieli Seminaryjnej”, już po raz kolejny odwiedził nas kleryk Tomasz pochodzący z parafii w Kuźminie. Jego zadaniem było okazanie wdzięczności Rektora WSD w Przemyślu ks. dr. hab. Dariusza Dziadosza oraz całej społeczności seminarium za wsparcie duchowe i składane ofiary na seminarium. Kleryk podziękował za dobro, dzięki któremu seminarium może normalnie funkcjonować, a klerycy dobrze przygotować się do służby Bogi i Kościołowi.

Klerykowi Tomaszowi życzymy obfitości darów Ducha świętego na czas rozeznawania powołania.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone