28 lutego 2020
NOWE STACJE DROGI KRZYŻOWEJ W NASZYM KOŚCIELE

28 lutego br. w naszym kościele zebrali się wierni, by uczestniczyć w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Wpierw ks. proboszcz Józef Bieniek dokonał poświęcenia nowych stacji Drogi Krzyżowej, która została umieszczona w kościele parafialnym na kilka dni przed Środą Popielcową otwierającą nowy okres roku liturgicznego – Wielki Post, czas rozważania męki i śmierci Jezusa Chrystusa. Wierni będą mogli z wiarą obchodzić te stacje i zagłębiać się w rozważania męki Pańskiej.

Fundatorem stacji Drogi Krzyżowej jest pani Janina Roś, której składamy serdeczne Bóg zapłać.

Parafialna Droga Krzyżowa w naszej świątyni ma miejsce w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17.30. Natomiast o godz. 19 dla młodzieży.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone