10 listopada 2021
NOWENNA DO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI O OCHRONĘ NASZEJ OJCZYZNY

Wdzięczni Bogu Wszechmogącemu za wielkie dzieła zbawienia, jakie dokonały się w naszym narodzie i nadal się dokonują za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli Patrona Polski, apelujemy i zachęcamy wszystkich zatroskanych o los, bezpieczeństwo i pokój dla naszego kraju, do włączenia się w wspólną wstawienniczą modlitwę. W czasie wielkiego niepokoju na wschodniej granicy Polski, 10 listopada w przeddzień kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości, rozpoczynamy nowennę do Św. Andrzeja Boboli. W czasie, kiedy kolejny raz w historii Polski ważą się losy naszej Ojczyzny i Narodu Polskiego kierujmy za Jego pośrednictwem do Boga błagalne prośby.

„Strzeżcie ojczyzny, jak strzegły jej pokolenia, które przed nami żyły, strzeżcie, gdyż ktoś obcy może jedynie na nowo nas zniewolić. Ta ziemia droga była tym, którzy za nią oddawali swe życie. Jesteśmy im winni pamięci i trwania, że Słowianin zawsze ojczyznę kocha nad życie”.  – św. Jan Paweł II

Wspólnego zjednoczenia się w modlitwie dziś niezwykle potrzebuje nasza Ojczyzna.

Zapraszamy do włączenia się w modlitwę za naszą Ojczyznę

Nowenna w formacie .pdf

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone