22 listopada 2015
Nowi Ministranci naszej parafii

Dnia 22 listopada 2015r w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata podczas Mszy Świętej, po okresie przygotowawczym i formacyjnym w postaci zbiórek i spotkań w kościele, w szeregi ministrantów wprowadzonych zostało siedmiu chłopców. Z rąk swojego opiekuna otrzymali komże i legitymacje ministranckie, zaś cała wspólnota parafialna radując się nowymi ministrantami otoczyła ich modlitwą, aby umocnić ich w podjętych zadaniach. Składamy gratulacje chłopcom i ich Rodzicom. Życzymy im radości i zadowolenia z pełnionych pięknych i zaszczytnych zadań przy ołtarzu. Serdecznie zapraszamy innych chłopców, aby poszerzyli szeregi parafialnej Liturgicznej Służby Ołtarza. (tekst ks. Rafał)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone