14 grudnia 2015
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

W Szkole Podstawowej nr 1 odbył się I etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnego pod honorowym patronatem Parafii NMP Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych. W konkursie wzięło udział ok. 60 uczniów.  Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem. Na szczególne zauważenie zasługują laureaci, którzy będą reprezentantami szkoły w II etapie zaplanowanym na kwiecień 2016. A są to: w kategorii klas I-III – Maja Bednarz, Emilia Dobosz i Pola Ziółkowska, w kategorii kl. IV-VI – Aleksander Stebnicki, Weronika Pitera i Roksana Wilczak. Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia, gdy zmierzą się z innymi uczniami z powiatu. (s. Alesandra)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone