7 grudnia 2015
rozdanie medalików dzieciom klas III

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny miało miejsce poświęcenie i rozdanie medalików dzieciom klas III przygotowującym się do I Komunii świętej. W tej uroczystej Eucharystii brali udział licznie zebrani trzecioklasiści jak i ich rodzice, którzy osobiście wręczyli medaliki swoim dzieciom. Poświęcenie i rozdanie medalików było kolejnym etapem w przygotowaniu dzieci do przyjęcia Pana Jezusa w Komunii świętej. Rodziców i ich dzieci zawierzamy Matce Najświętszej. Niech słowa wypisane na medaliku towarzyszą im każdego dnia, wypraszając dla nich Boże błogosławieństwo: „O Maryjo, bez grzechu poczęta, módl się za nimi, którzy się do Ciebie uciekamy”. (ks. Rafał)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone