15 stycznia 2017
SPOTKANIE NOWOROCZNE W NASZEJ PARAFII

15 stycznia br. w naszej parafii odbyło się spotkanie noworoczne. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele różnych grup parafialnych działających przy naszej parafii.

Spotkanie rozpoczął ks. Proboszcz Józef Bieniek, który podziękował zebranym za pracę na rzecz parafii. Przybliżył plany związane z wyzwaniami jakie nas czekają, między innymi z organizacją SMAP, a także pracami przy kościele w 2017 roku.

Natomiast pan Adam Pęzioł podsumował rok w kontekście uroczystości 1050 rocznicy Chrztu Polski na Podkarpaciu, a także w naszej parafii. Przybliżył plany związane z 100 rocznicą odzyskania Niepodległości.

Podczas spotkania można było spróbować przepysznych, domowych posiłków, degustować ciasta przygotowane przez organizatorów. Był również czas na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Spotkanie upłynęło w miłej rodzinnej atmosferze.

Organizatorom dziękujemy za kolejne już spotkanie, wyśmienite domowe dania i serce włożone w przygotowanie uroczystości.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone