20 stycznia 2024
SPOTKANIE OPŁATKOWE AKCJI KATOLICKIEJ W NASZEJ PARAFII

20 stycznia 2024 r. naszej parafii odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków Akcji Katolickiej z archiprezbiteratu bieszczadzkiego. Uroczystość rozpoczęła koncelebrowana Msza święta, której przewodniczył ks. prał. Wojciech Szlachta, proboszcz w Polańczyku, archiprezbiter bieszczadzki. W koncelebrze wzięli udział księża asystenci Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej: ks. Edward Stopyra w Ucherzec Minerlanych, ks. Marek Typrowicz, z Ustrzyk Górnych, ks. Piotr Krzysik, wikariusz z Wołkowyi, ks. Jacek Dżoń miejscowy Proboszcz oraz ks. Jan Bróż, Proboszcz z Czernej, który też wygłosił okolicznościową homilię.

W trakcie Mszy św. schola dziecięca działająca przy naszej parafii zaśpiewała kolędy i pastorałki.

Druga część spotkania odbyła się w salce na plebanii. Po odczytaniu Ewangelii o Narodzeniu  Jezusa było składanie sobie życzeń i śpiewanie kolęd.

Bogu niech będą dzięki za to spotkanie.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone