7 listopada 2016
Spotkanie współorganizatorów XXII Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej.

           Dnia 7 listopada br. w ustrzyckim Urzędzie Miasta, odbyło się spotkanie współorganizatorów XXII Spotkania 14925643_751462818337734_3912060717444906461_nMłodych Archidiecezji Przemyskiej. W spotkaniu uczestniczyli kapłani z ustrzyckiego dekanatu, przedstawiciele władz miejskich i powiatowych, służb mundurowych oraz dyrektorzy szkół.

            Na pytanie „Dlaczego Ustrzyki Dolne zostały wybrane na gospodarza Spotkania Młodych? ” ks. Abp Adam Szal powiedział: Takiego spotkania w Ustrzykach jeszcze nie było, a bieszczadzka młodzież ma wszędzie daleko, dlatego teraz wszyscy przyjadą w Bieszczady. To będzie dla nich mocne doświadczenie wspólnoty i kościoła – dodał także że – jest to wspaniała okazja do promocji tego regionu, która stanowi sporą część Archidiecezji Przemyskiej. 

XXII Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się w dniach od 7 do 9 kwietnia przyszłego roku. Hasłem przewodnim tego wydarzenia, będą słowa wypowiedziane przez Jezusa do Apostołów „Idźcie i głoście”

 

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone