30 marca 2015
Szkolne rekolekcje wielkopostne ze świętym michałem archaniołem

W dniach 26 i 27 marca w szkołach z terenu naszej parafii odbywały się szkolne Rekolekcje Wielkopostne. Program rekolekcji obejmował wspólny śpiew, nabożeństwa i konferencje rekolekcyjne… Młodzież i dzieci gromadziły się oddzielnie na sprawowaniu nabożeństw oraz eucharystii. Tematyka tegorocznych rekolekcji koncentrowała sie wokół osoby Świętego Michała Archanioła. Rekolekcje prowadzili ojcowie michalici Rafał i Antoni – kustosze figury św. Michała Archanioła.

W pierwszym dniu rekolekcji dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego odbyła się młodzieżowa Droga Krzyżowa na Kamienną Lawortę.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone