16 września 2023
SZTANDAR DLA POWIATU BIESZCZADZKIEGO

16 września br. w naszym kościele parafialnym odbyła się Uroczystość Poświęcenia Sztandaru dla Powiatu Bieszczadzkiego. Uroczystej Mszy św. przewodniczył ks. Jacek Dżoń, koncelebransami byli: ks. Roman Szczupak, dziekan dekanatu ustrzyckiego, który wygłosił okolicznościową homilię, ks. Józef Bieniek, ks. Marek Typrowicz, który dokonał poświęcenia Sztandaru oraz ks. Józef Ślusarczyk, proboszcz parafii Jasień, który dokonał zawierzenia powiatu bieszczadzkiego Matce Bożej Bełskiej.

Dalsze uroczystości odbyły się przy Bieszczadzkim Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Ustrzykach Dolnych.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone