26 czerwca 2015
Umiesz prosić? Umiej podziękować!

zakoncz„Umiesz prosić? Umiej tez podziękować!” – to hasło towarzyszyło dzisiaj młodzieży licealnej, która zgromadziła się w ostatni dzień roku szkolnego 2014/15 w naszej świątyni na najpiękniejszej modlitwie – Mszy świętej. Liturgii przewodniczył i słowo Boże wygłosił ks. Andrzej Baran – proboszcz z Krościenka a zarazem katecheta w liceum. Zakończenie roku szkolnego to dobra okazja by podziękować Panu Bogu za otrzymaną pomoc w ciągu roku. Młodzież wyraża dzisiaj serdeczności również swoim nauczycielom, wychowawcom. Zawiera w nich szacunek dla ich niełatwej pracy. Stawiane w liceum wymagania, niekiedy trudne, to przydatne na kolejnych etapach edukacji. W naszej modlitwie pamiętaliśmy o tegorocznych maturzystach oraz wszystkich absolwentach naszej Alma Mater.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone