4 czerwca 2015
Uroczystość Bożego Ciała w naszym mieście

bozecialo2015W dniu dzisiejszym w Kościele Katolickim obchodzona jest Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, popularnie zwaną Bożym Ciałem. To jedno z najważniejszych świąt. W Boże Ciało przez udział we Mszy świętej oraz procesji do czterech ołtarzy, mamy okazję pogłębić swoją pobożność eucharystyczną. Uroczystość rozpoczęliśmy o godzinie 11.30. Mszy świętej koncelebrowanej przez kapłanów naszego miasta przewodniczył ksiądz proboszcz Józef Bieniek, słowo Boże wygłosił ks. Wojciech Wiśniowski – wikariusz parafii pw. Świętego Józefa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości Bożego Ciała

(fot. Cz. Urban)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone