9 maja 2021
UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ W NASZEJ PARAFII

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im;
do takich bowiem należy królestwo Boże
(Ewangelia wg św. Marka)

 9 maja br. w czasie Mszy św. o godz. 11. 00 w naszej Parafii, miała miejsce uroczystość Pierwszej Komunii świętej. 34 dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej po raz pierwszy przyjęli do swojego serca Pana Jezusa.  To wielka radość dla całej naszej wspólnoty parafialnej, że kolejna grupa dzieci, będzie mogła w pełni uczestniczyć w Eucharystii, karmiąc się Ciałem Chrystusa w Komunii świętej. Wszystkim dzieciom, jak i rodzicom życzymy, aby ten uroczysty dzień, jeszcze głębiej umacniał ich w miłości do Pana Jezusa, obecnego w Eucharystii.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone