11 listopada 2016
UROCZYSTOŚCI 11 LISTOPADA W NASZEJ PARAFII

11 listopada 2016 roku w Ustrzykach Dolnych odbyły się uroczyste obchody 98 rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się w naszym kościele. Mszy świętej koncelebrowanej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Józef Bieniek, proboszcz naszej parafii. Koncelebransami byli także: ks. Roman Szczupak, dziekan dekanatu ustrzyckiego oaz  ks. Tomasz Surmacz, proboszcz parafii Olszanica.

Uroczysta akademia odbyła się w Ustrzyckim Domu Kultury, którą przygotowali i przedstawili uczniowie z Zespołu Szkół Licealnych im. Józefa Piłsudskiego w Ustrzykach Dolnych.

Na zakończenie złożono wieńce i wiązanki pod pomnikami.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone