12 listopada 2015
Uroczystości patriotyczne w rocznicę odzyskania niepodległości.

11listopadaW dniu dzisiejszym w naszym kosciele przy obecności licznie zebranych Gości, Pocztów Sztandarowych odbyły się Uroczystość Patriotyczne z okazji kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Mszy świętej przewodniczył oraz słowo Boże wygłosił Ksiądz Kazimierz Skała – proboszcz parafii Wojtkowa. Mszę świętą koncelebrowali również Ksiądz Roman Szczupak – dziekan ustrzycki, Ksiądz Andrzej Mroczkowski – kustosz Sanktuarium Świętego Michała z Jasienia oraz Ksiądz Proboszcz. Po eucharystii świętowanie odbywało się również pod pomnikiem w rynku naszego miasta, gdzie złożono wiązanki kwiatów a następnie w miejskim Domu Kultury, gdzie uczestnicy obejrzeli okolicznościową akademię.

OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI
(fot. Cz. Urban)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone