4 października 2014
USTRZYCCY MATURZYŚCI U MATKI BOŻEJ W CZĘSTOCHOWIE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Tradycyjnie, w pierwszą sobotę października odbyła się Pielgrzymka Maturzystów Archidiecezji Przemyskiej na Jasną Górę. Wzięli w niej udział również maturzyści Liceum Ogólnokształcącego w Ustrzykach Dolnych. Młodzieży towarzyszyli wychowawcy, katecheci oraz nauczyciele. Maturzyści obecni na pielgrzymce pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Jamrozka zawierzyli matczynej opiece Pani Jasnogórskiej zbliżający się egzamin dojrzałości oraz swoje życiowe wybory. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17.00 zawiązaniem wspólnoty, śpiewem oraz konferencją ks. dr Konrada Dyrdy. Uczestniczono również w nabożeństwie Drogi Krzyżowej oraz Apelu Jasnogórskim. Pielgrzymka zakończyła się Mszą św. o godzinie 23.00, gromadząc w sumie ponad 5 tysięcy młodych ludzi.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone