27 stycznia 2017
Warsztaty muzyczne w Przemyślu

Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej coraz bliżej. W tym roku będzie ono miało miejsce w Ustrzykach Dolnych. W związku z tym kilkunastuosobowa grupa młodzieży gimnazjalnej w dniach od 23 do 27 stycznia uczestniczyła w przygotowaniach do tych wydarzeń, poprzez udział w warsztatach Diakonii Muzycznej w Przemyślu. Młodzi spędzili 5 dni wraz z rówieśnikami z innych okolic na muzycznych spotkaniach , by później wesprzeć organizowane w ustrzyckich parafiach nabożeństwa i liturgię podczas SMAP-u. Aranżacja muzyczna przeplatana była modlitwą i nabożeństwami, które umacniały młodzież we wspólnie wyznawanej wierze.

Ustrzycka młodzież poprzez radio Fara miała też okazję zaprosić wszystkich na SMAP do Ustrzyk Dolnych.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone