26 marca 2014
WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

xamiW dniach od 24 do 26 marca w szkołach terenu naszej parafii tj. Zespołu Szkół Publicznych nr 1 oraz Liceum Ogólnokształcącego odbywały się szkolne rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji obejmował najpierw spotkania w szkołach: zawiązanie wspólnoty poprzez słowo wprowadzające oraz wspólny śpiew. Następnie oddzielnie młodzież i dzieci gromadziły się na sprawowaniu nabożeństw oraz eucharystii. Tematyka tegorocznych rekolekcji koncentrowała sie wokół osoby Jezusa Chrystusa zgodnie z realizowanym programem duszpasterskim. Rekolekcje prowadził ks. dr Antoni Michno, wykładowca pedagogiki Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie i Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone