13 czerwca 2016
Wizyta młodzieży Oazowej w hospicjum w Brzozowie

Młodzież należąca do Oazy działającej w naszej parafii pod opieką s. Izabelli  wyjechała do hospicjum dla dzieci niepełnosprawnych do Brzozowa. Młodzież  zorganizowała zabawę dla dzieci z hospicjum. Były tańce, zabawy, rozmowy – wspólne ubogacanie się. Dla naszej młodzieży to było bardzo duży wysiłek – ponad trzy godziny  trwała zabawa.  Dzieci dobrze się bawiły i  nie chciały zrezygnować z  towarzystwa młodzieży. Było to również czas  zdawania egzaminu z miłości do drugiego człowieka. Egzamin został zdany. Na pożegnanie usłyszeliśmy słowa pielęgniarki i opiekunki dzieci  „Macie dobrą i mądrą młodzież” – czy może być lepsze świadectwo? ( S. Izabella)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone