20 września 2022
WIZYTACJA KANONICZNA 2022

W niedzielę, 25 września, nasza parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną. Mszę św. o g. 11.00 w intencji naszej parafii, z udzieleniem sakramentu bierzmowania, sprawował będzie ks. bp Krzysztof Chudzio. Bezpośrednio po  Mszy św. spotka się z grupami duszpasterskimi: Radą Duszpasterską, Akcją Katolicką, Scholą Liturgiczną, Różami Różańcowymi, ministrantami i lektorami, Zespołem Charytatywnym, Oazą, Kręgiem Biblijnym. Odwiedzi także szpital i Siostry Serafitki.

Na tę Mszę św. o g. 11.00 zapraszamy parafian,  rodziców wraz z dziećmi i młodzieżą, Dyrekcję, nauczycieli i wychowawców Szkoły Podstawowej nr 1.

W piątek i w sobotę rekolekcje dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania, rozpoczynające się Mszą św. o g. 18.00. Po Mszy św. Nabożeństwo Uwielbienia i Uzdrowienia „Pięć Kluczy”. Po nabożeństwie kandydaci do Bierzmowania będą mieć swoją próbę przed niedzielną liturgią.

Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, rodzin i świadków, w piątek od g. 17.00.

W sobotę, w godzinach od 9.00 do 12.00, spotkania indywidualne w kancelarii parafialnej z kandydatami. Kandydaci przynoszą potrzebne dokumenty.

W sobotę o g. 18.00 Msza św. dla kandydatów do Bierzmowania z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i wręczeniem poświęconych krzyży.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone