15 września 2015
Wyjazd dzieci do MYCZKOWIEC

W niedzielę 13. 09. grupa dzieci z naszej parafii wyjechała do Myczkowiec, gdzie znajduje się ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny CARITAS. To właśnie tam przyjechała do dzieci Magdalena Buczek znana jako założycielka Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci. Pomimo swojej fizycznej niepełnosprawności potrafiła dotrzeć do wielu dzieci, bo dziś założone grupy z jej inicjatywy liczą ponad 173 tys. członków. Dzieci spotykając się z Madzią miały okazję zaczerpnąć przykład z jej świadectwa. Po wspólnej Mszy Św. dzieci korzystały z przygotowanych atrakcji: zwiedzania ogrodu biblijnego, Mini-ZOO, Centrum Kultury Ekumenicznej. Dodatkową niespodzianką były przygotowane gry i zabawy jakie organizowała dla nich młodzież należąca do stypendystów Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. (S. Aleksandra)

W najbliższy piątek 18.09 w Radiu Maryja uczestnicy naszego wyjazdu
będą przekazywać pozdrowienia.

Zachęcamy do wysłuchania!

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone