11 czerwca 2015
Zakończenie Oktawy Bożego Ciała

Dzisscholka2015iaj zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Osiem dni w kalendarzu liturgicznym, podczas których przez udział we Mszy świętej i publicznych procesjach z Najświętszym Sakramentem mogliśmy dać świadectwo pobożności eucharystycznej. Msza święta zakończyła się poświęceniem wianków oraz błogosławieństwem dzieci. Najświętszej Ofierze przewodniczył ksiądz proboszcz. Śpiew animowała schola parafialna. Ostatnią częścią czwartkowego świętowania był debiut dziecięcej scholki, która pod przewodnictwem siostry Aleksandry oraz grupy muzycznej przedstawiła program słowno-muzyczny nawiązujący do Dnia Matki. Wszystkim uczestniczącym w przeżywaniu oktawy Bożego Ciała serdeczne Bóg zapłać.


Zdjęcia z uroczystości zakończenia Oktawy Bożego Ciała

(fot. Cz. Urban)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone