5 stycznia 2017
Zaproszenie na Jasełka

Jak co roku w naszej parafii Siostry Serafitki zapraszają na Jasełka w wykonaniu uczniów, ale i rodziców, nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1. Przedstawienie odbędzie się w Ustrzyckim Domu Kultury 8 stycznia o godz. 15.00. Jasełka połączone są z loterią fantową, z której dochód przeznaczony jest na misje ss. Serafitek. Obecnie siostry mają 2 typowo misyjne placówki: w Gabonie (Afryka) od kilku lat, gdzie posługują w katechizacji, duszpasterstwie oraz wśród chorych w przychodni; w Boliwii (Ameryka) – od niedawna siostry opiekują się tam dziećmi w Domu Dziecka, których rodzice przebywają w więzieniach lub, które zostały odrzucone, czy są w niebezpieczeństwie społecznym. Posługa Sióstr w tych miejscach przyniosła już widoczne owoce, dlatego każdy dar serca jest znaczący dla ich dalszej pracy.

Siostry dziękują wszystkich darczyńcom, również za ofiary składane na ten sam cel przy poświęceniu kredy i kadzidła.

(Tekst s. Aleksandra)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 24, 38-700 Ustrzyki Dolne, e-mail: info parafianmpustrzyki.pl

www.parafianmpustrzyki.pl © 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone